TIRSAN, Türkiye’nin en çok büyüyen 4’ncü şirketi oldu

TIRSAN, Türkiye’nin en çok büyüyen 4’ncü şirketi oldu

Müşteri odaklı ürün ve hizmet geliştirme yaklaşımı ile 35 yıldır treyler sektörünün lideri olan TIRSAN, İSO 500’de TIRSAN Treyler 162 basamak yükselerek 172’nci oldu.

Türkiye’nin 35 yıldır lider treyler üreticisi TIRSAN Treyler, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO)açıkladığı Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde 334’ncü sıradan 172’nciliğe yükselerek büyük bir başarıya imza attı. TIRSAN Treyler, 162 basamaklık sıçrayışla Türkiye’nin en çok büyüyen 4’ncü şirketi oldu. Müşteri odaklı ürün ve hizmet geliştirme yaklaşımı ile 35 yıldır treyler sektörünün lideri olan TIRSAN, sektöründe başarılara imza atmaya devam ediyor.


“Başarının sırrı uyumlu çalışan ekip”
TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “TIRSAN Ailesi olarak Türkiye’nin en büyük 172’nci sanayi kuruluşu olmamızdan ötürü büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Bu yıl açıklanan İSO 500 listesinde kamu kurumları hariç özel sektör şirketleri sıralamasında ise 163’ncü sıradayız. Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde 1996 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde yer alıyoruz. Bu başarımızın altında yatan en önemli faktör birbiriyle uyumlu çalışan bir ekip olmamız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi anlayarak onlara sunduğumuz ürünleri her daim geliştirmeye önem vermemiz yatmaktadır. TIRSAN başarılarını bir Türk markası olarak yurtdışında da daha üst noktalara taşımayı hedeflemektedir. 2014 yılında Avrupa’nın en büyük 3 treyler üreticisinden biri olma hedefimizi yakaladığımızda İSO 500 listesinde de daha üst sıralarda yer almak üzere çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz” dedi. www.tasimacilar.com 25.07.2012/10:53