Yatırımcıdan “MAN İkinci El Şenliği“ne büyük ilgi

Yatırımcıdan “MAN İkinci El Şenliği“ne büyük ilgi

Ankara’da ikincisi gerçekleşen “MAN İkinci El Şenliği“ bireysel otobüsçü ve çok sayıda sektör yatırımcısını bir araya getirdi.

Sektörün yoğun ilgi gösterdiği şenlikte, gerek temizliği, gerekse bakımlarıyla göz dolduran MAN ve NEOPLAN marka ikinci el araçlar sergilendi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz'ün ev sahipliğinde gerçekleşen “MAN İkinci El Şenliği”ne, MAN Finance CEO'su Vahit Altun, MAN yetkilileri ve çok sayıda sektör yatırımcısı katıldı. Şenliğe gösterilen yoğun ilginin kendilerini mutlu ettiğini belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz, ikinci el araçların kurumsal bir anlayış ve büyük titizlikle yatırımcıya teslim edildiğini söyledi. “2. ele verdiğimiz önem kurumsallığımızın göstergesi”

Konuşmasında, ikinci el araç yatırımı konusunda sektöre büyük destek verdiklerini belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz, “İkinci el araç yatırımcısının sektörde yaşadığı sorunları çok iyi biliyoruz. İkinci el araçların kurumsal bir anlayışla yatırımcıya teslim edilmesi çok önemli. Yeni araç satın alır gibi, her zaman karşınızda alanında deneyimli ve profesyonel uzmanların bulunması gerekiyor. Burada sergilediğimiz MAN ve NEOPLAN marka ikinci el araçlarımız, bu konudaki kurumsallığımızın da bir göstergesi. İkinci el araç yatırımı hedefleyen tüm yatırımcıları güvenilir ve kurumsal bir firma ile ticaret yapmanın avantajlarından faydalanmak üzere buraya davet ediyorum“ dedi. “En uygun koşullarla destek veriyoruz”
İkinci el araç konusunda MAN’ın kurumsal bir anlayışla sektöre öncülük ettiğini belirten MAN Finance CEO'su Vahit Altun ise, “MAN Finance olarak, her zaman en uygun koşullarda yatırımcılarımıza destek veriyoruz. Bu anlayışla ikinci el araç satışında da müşterilerimize olan desteğimizi sürdüreceğiz. Müşterilerimiz uygun finans avantajlarımızla ikinci el araçlarımıza çok kolay sahip olabilecekler” dedi. 2. elde de MAN kalitesi

Sektörün yoğun talebi üzerine ikincisi düzenlenen “MAN İkinci El Şenliği”nde temizliği ve bakımları ile dikkat çeken araçları test etme fırsatı da bulan katılımcılar, MAN kalitesini, ikinci el satış konusunda da gördüklerini ifade ettiler. Fabrika sahasında gün boyu süren etkinlik kapsamında katılımcılar ayrıca stres attı. Bir önceki etkinlikte olduğu gibi penaltı atışları ve renkli aktivitelerin gerçekleştiği MAN İkinci El Şenliği’nde, dereceye giren katılımcılara çeşitli hediyeler verildi. www.tasimacilar.com 30.04.2012/11:07