Mercedes-Benz'den Ekol Lojistik'e Dev Teslimat

Mercedes-Benz'den Ekol Lojistik'e Dev Teslimat

Mercedes-Benz Türk, Türkiye ve Avrupa lojistik sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Ekol Lojistik’e 150 adet Mercedes-Benz Actros 1848 LSnRL araç teslimatı gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Türk, 13 yılı aşan bir iş ortaklığı bulunan Ekol Lojistik ile filo teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. Mercedes-Benz Türk; 1990 yılında kurulan, taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 13 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Ekol Lojistik’e 2021 yılı içerisinde toplam 150 adet Mercedes-Benz Actros 1848 LSnRL satışı gerçekleştirdi. Gerçekleşen bu satışın ardından Angel Blue Restaurant’ta bir teslimat töreni düzenledi.

150-adet-mercedes-benz-actros-1848-lsnrl-ekol-lojistike-teslim-edildi-01.jpg

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Mercedes Benz Finansal Hizmetler CFO’su Gökmen Onbulak, Mercedes-Benz Türk 2. El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Özensel, Mercedes-Benz Türk Müşteri Hizmetleri Kamyon ve Otobüs Direktörü Tolga Bilgisu, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Gülsoy Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Gülsoy, Gülsoy Anadolu Genel Müdürü Serkan Açar, Gülsoy Anadolu Kamyon Satış Müdürü Murat Yerli, Gülsoy Anadolu Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Muhsin Tuncel, Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Kartal, Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Levent Demir, Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yılmaz ve Ekol Lojistik Kurumsal İletişim Direktörü Arzu Çetin katıldı.

150-adet-mercedes-benz-actros-1848-lsnrl-ekol-lojistike-teslim-edildi-05.jpg

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, törende gerçekleştirdiği konuşmada, “13 yılı aşan bir iş ortaklığımız bulunan Ekol Lojistik ile yine bu denli büyük bir teslimata imza atmaktan dolayı çok mutluyuz. Aksaray Kamyon Fabrikamızda müşterimizin talepleri doğrultusunda üretilen Actros 1848 LS modellerimizin Ekol Lojistik’e hayırlı olmasını diliyor, satışta emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

150-adet-mercedes-benz-actros-1848-lsnrl-ekol-lojistike-teslim-edildi-03.jpg

Mercedes-Benz Yetkili Bayii Gülsoy Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Gülsoy ise törende yaptığı konuşmada; “Gülsoy Otomotiv olarak, bugün teslimatı için bir araya geldiğimiz 150 adet aracın satışının gerçekleşmesinde katkımız olduğu için son derece mutlu ve gururluyuz. Ekol Lojistik’i buluşturduğumuz Mercedes-Benz Actros 1848 LSnRL araçlarımız Mercedes-Benz Actros’lar hem yol performansı hem de 120.000 km’ye çıkan bakım aralıkları ve yüzde 20 oranında düşen bakım maliyeti avantajları ile ticari performansıyla öne çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak konfor, güvenlik ve tasarımıyla ağır vasıta kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt verirken aynı zamanda yüksek ikinci el satış değeri de sunuyor. Tercihini yine Mercedes-Benz Türk’ten yana kullanan Ekol Lojistik’e araçlarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

150-adet-mercedes-benz-actros-1848-lsnrl-ekol-lojistike-teslim-edildi-04.jpg

Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, “Öncelikle, hep yanımızda olduklarını hissettiren Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkıları sebebiyle Gülsoy Otomotiv Anadolu Şube’ye ve sağladıkları destek için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür ederim.  Bu 150 adetlik teslimat ile birlikte araç parkımızdaki çekici sayısı 1.200 adede ulaştı. 13 yıl öncesine dayanan iş ortaklığımızla araç parkımızdaki çekicilerimizin dörtte üçü Mercedes-Benz marka araçlardan oluşuyor. Mercedes-Benz marka araçların kalitesi, yedek parça bulunabilirliği, yaygın servis ağının yanı sıra araçların ülkemizde üretiliyor oluşu, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı uygun finansman şartları, Mercedes-Benz Türk satış ekibinin bizlere yaklaşımı ve tam uyumu ile Mercedes-Benz Yetkili Bayii Gülsoy Otomotiv Anadolu Şube’nin desteği ve koordinasyonu etkili oldu. İnanıyorum ki, iki şirket arasında uzun yıllara dayanan iş birliği ilerleyen yıllarda da devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.