Iveco, Değişimin Kendisi Ol Sloganıyla 2024 Yeni Araç Lansmanını Barcelona’da Gerçekleştirdi

Iveco, Değişimin Kendisi Ol Sloganıyla 2024 Yeni Araç Lansmanını Barcelona’da Gerçekleştirdi

IVECO, bu organizasyonla eksiksiz mobilite çözümleri sağlamak için kapsamlı hizmetlerini, en son teknolojilerle geliştirilip üretilmiş ürün portföyünü ve çok enerjili ürün yelpazesini dünyaya tanıtıyor.

Iveco, İspanya’nın Barselona Kentinde Düzenlediği Lansmanla Müşterilerine, Bayilerine, Ortaklarına Ve Uluslararası Basına Yenilenmiş Tüm Ürün Yelpazesinin Ve Hizmetlerini Tanıttı.

"DEĞİŞİMİN KENDİSİ OL" Teması İle Gerçekleşen Etkinlikte Iveco, Geleceğin Zorluklarına Karşı Değişimi Kucaklamak İçin Iveco'ya Katılın Davetinde Bulundu. Son Dört Yılda Enerjisini Ve Kaynaklarını Pazarın Hızlı Gelişimini Öngörmeye Adayan Marka, Ürünlerini Müşterilerin İhtiyaç Ve Beklentilerine Göre Yenilemek İçin Yatırımlar Yaptı. Sınıfının En İyisi Endüstri Oyuncularıyla Ortaklıklar Geliştirerek İnovasyonu Hızlandırdı. Müşterilere Her İş İhtiyacı İçin Sürdürülebilir Ve Karlı Çözümler Sunma Yolunda Çok Enerjili Ürünler Geliştirdi. Elektrikli Araç Alternatiflerinin Geliştirilmesini Hızlandırdı Ve Almanya'nın Ulm Kentinde İlk Iveco Ağır Hizmet Tipi Elektrikli Kamyonu Ürettiği Özel Bir Üretim Merkezi Kurdu. Araçları Ve Gereksinimleri Etrafında 360 Derecelik Bir Ekosistem Oluşturarak Müşterilerin İşleriyle Daha Bağlantılı Hale Geldi Ve Hizmet Stratejisinde Bir Adım Daha İleri Gitti. Son Derece Dinamik Bir Endüstride Iveco, Müşterilerinin Güvenilir Ortağı Olmak İçin Hızla Gelişti. Marka, Değişimi Ele Alırken Zorlukların Üstesinden Başarıyla Gelirken Müşterisini De Hep Destekledi.

Etkinlikte konuya dair yorumlarını paylaşan Iveco Group Kamyon İş Birimi Başkanı Luca Sra, şunları söyledi: "Değişim için çabalamak, son dört yılda tüm kaynaklarımızı adadığımız tam zamanlı bir iştir. 2019'da yeni bir yolculuğa başladık ve müşteri odaklı ve tamamıyla onların ihtiyaçlarına göre araçlarımızı yeniden şekillendirdik, geliştirdik ve IVECO'da derin bir evrim geçirdik.

Müşterilerimizin bize duyduğu güvenden dolayı hem çok çalıştık hem hızlı yol aldık. Şimdi gururla belirtmek isterim ki bugün tarihimizde yeni bir sayfa açıyoruz. Full Range Model Year 2024 Lansmanı ile korkusuzca ilerleme, 360 derece mobilite ekosistemi ile, tüm segmentlerde ihtiyaçlara göre en uygun teknoloji seçimi ve en kapsamlı hizmet teklifiyle müşterilerimizi destekleme kapasitemizi gösteriyoruz.” 

Çok enerjili bir ürün yelpazesi

IVECO, tarihinde ilk kez 1 milyar Euro'luk yatırımla tüm ürün yelpazesini tek seferde yeniledi. IVECO, bu son teknoloji ürünü seriyi geliştirirken dört temel unsura odaklandı: iş verimliliği, sürücü deneyimi, sürdürülebilirlik ve bağlanabilirlik.

Müşterilerin işletmeleri etrafında inşa edilen ve sürücülerin hayatlarını hem daha kolay hem daha konforlu hale getirmeyi amaçlayan yeni özellikler, yenilikler tüm araç sistemlerini kapsıyor. İyileştirmeler, ağır hizmet segmentinde son teknoloji ürünü bir motorun piyasaya sürülmesi gibi itiş gücünden, sürücü odaklı yeniliklere işlevsellikten ergonomiye kadar en ufak detayları kapsıyor. Yenilikler daha güvenli sürüş için gelişmiş teknolojiye sahip gelişmiş -bu insan-makine arayüzüne kadar uzanan tüm alanlara dokunuyor.

IVECO'nun toplumu ileriye taşıma ve taşımacılık sektörünün sürdürülebilir dönüşümünü güçlendirme arzusu, müşterilere operasyonel ve iş Gereksinimlerine En Uygun Teknoloji Seçeneği Sunan Çoklu Enerji Yaklaşımını Yönlendirmektedir. Teknolojinin Misyona Uyum Sağlaması Ve Misyon Hedeflerine Ulaşması Gerektiği İlkesinden Yola Çıkan Iveco, Çevresel Etkileri Azaltmak İçin Doğal Gazla Çalışanlar Dahil Olmak Üzere İçten Yanmalı Motorlu Araçlarını Geliştirmeye Devam Ediyor. Iveco Bu Kapsamda Hafif Ve Ağır Serilerinin Elektrikli Versiyonlarını Geliştirdi.

Eksiksiz Mobilite Çözümleri Sağlamak İçin Kapsamlı Hizmet Teklifi
Iveco, Müşterilerin Araçlarını, Filolarını Kolay Ve Verimli Bir Şekilde Yönetmelerine Yardımcı Olmak, Toplam Sahip Olma Maliyetlerini Azaltmak, Karlılıklarını Artırmak İçin Tasarlanmış, Olan Iveco Servisleri İle Yeni Ekosisteme Uygun Hizmet Çeşitliliğini Tamamlıyor. Yeni Ve Yenilenmiş Araçların Tamamı Aynı Zamanda Sürücülerin Yolculuk Süreçlerini İyileştirmek, Konforlarını Ve Güvenliklerini Artırmak İçin Geliştirilen Hizmetleri De Kapsıyor.

Iveco, Üretkenliği Artırarak, Toplam Sahip Olma Maliyetini Azaltarak Ve Aracın Menzilini Ve Enerji Verimliliğini En Üst Düzeye Çıkararak Elektrikli Araçlara Geçişi Kolaylaştırmak İçin Tasarlanmış Emobility'ye Özel Hizmetlerle Müşterilerinin Sıfır Emisyonlu Mobiliteye Geçişini Destekliyor.

Iveco, Gate İle (yeşil Ve Gelişmiş Ulaşım Ekosistemi), Elektrikli Mobiliteye Erişmek İsteyen "yeşil" Ticari Araçların Uzun Vadeli Kiralanması İçin Yenilikçi, Her Şey Dâhil, Kullanım Başına Ödeme İş Modeli Sunmaktadır.
Yeni Dönem Yeni Logo: Değişimin Güçlü Bir Sembolü 
Iveco, 48 Yıl Önce Başlayan Bir Yolculuğun Doruk Noktası Olan Tarihinde Yeni Bir Bölümün Açılışını, Değişim Kavramını Somutlaştıran Yeni Bir Marka  Kimliğinin Tanıtımıyla Kutladı
.
Markanın Dinamizmini Ve Yenilikçiliğini İfade Eden Siyah Renkteki Yeni Logo, Markanın Tarihiyle Gurur Verici Bir Bağ Kuruyor: Kalbindeki Mavi Enerji Rengindeki Işık Parlaması, Iveco'nun Mirası İle Yeni Enerji Geleceği Arasındaki Kavşağı Temsil Ediyor.

Iveco'nun Köklü Geçmişiyle Güçlü Bir Bağ Kurarken Hızla Gelişen Modern Bir Topluma Hizmet Etmek İçin Nasıl İlerlediğini Gösteren Bu Yeni Marka Kimliği, Önümüzdeki Yıllarda Iveco'nun Ürün Ve Hizmet Dönemine Eşlik Edecek.


 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.