Renault Trucks şehir içi kamyon gamında yeni tasarım ve geliştirilmiş güvenlik

Renault Trucks şehir içi kamyon gamında yeni tasarım ve geliştirilmiş güvenlik

Renault Trucks, elektrikli modellere ait özellikler de dahil olmak üzere şehir içi ve çevresindeki kullanımlara yönelik sunduğu kamyonların yeni yüzünü tanıtıyor.

Yeni Tasarım, İlhamını Renault Trucks’ın Hafif Ticari Araç (lcv) Ve Ağır Hizmet Serilerinden Alıyor Ve Renault Trucks D, D Wide, C 2.3, D Wide Lec (alçak Kabin) İle Renault Trucks E-tech D, D Wide, D Wide Lec Modelleri Arasında Bir Geçiş Oluşturuyor. Bu Yeniliklerin Yanı Sıra Hem Sürücülerin Hem De Yol Kullanıcılarının Güvenliğini Artırmak Üzere Bir Dizi Yeni Güvenlik Ekipmanları Da Ekleniyor.

1697098468-renault-trucks-e-tech-d-go-rsel-01.jpg

Dış Tasarımdaki Değişiklikler

Renault Trucks'ın Tasarım Ekipleri, Markanın Ağır Hizmet Ve Hafif Ticari Araçları Arasında Net Bir Görsel Bağlantı Oluşturmak Amacıyla D & D Wide Yelpazesindeki Araçlarda Dış Tasarım Değişikliği Yaptı.1697098478-renault-trucks-e-tech-d-go-rsel-04.jpg

Full Led Farlar, Otomobil Endüstrisinden Alınan Yeni C-şeklinde Bir İmza Oluşturarak Ticari Araçlarla Doğrudan Estetik Bir Bağlantı Kuruyor. Renault Trucks D & D Wide, Ayrıca Yeni Üst Izgara Ve Ön Tarafta Kabartmalı "π" Şekli Gibi Markanın Ağır Hizmet Ürün Gamına Özgü Tasarım Özelliklerini De Taşıyor. Radyatör Izgarasında Firmaların Kendi Görsel Kimliğini Sergilemeleri İçin Geniş Bir Alan Da Ayrılıyor.

Renault Trucks E-tech D, D Wide & D Wide Lec'in Elektrikli Versiyonlarında Izgara Dahil Tamamen Boyalı Ön Kısım, Belirgin Bir Görsel Fark Yaratıyor. Izgara, Degrade Grafik Stilini Vurgulayan İnce Bir "e-tech" Bantla Gösteriş Kazanıyor. Son Olarak Tüm Araçlar, Renault Trucks’ın Yeni Logosunu Gururla Taşıyor.

1697098475-renault-trucks-e-tech-d-go-rsel-03.jpg

Şehir ortamında güvenliği artıracak yeni özellikler

Atıkları Etkili Bir Şekilde Toplamak, Ürün Dağıtımlarını Veya Hafif İnşaat İşlerini Yürütmek İçin Renault Trucks D, & D Wide, C 2.3, D Wide Lec Ve Renault Trucks E-tech D, D Wide Ve D Wide Lec, Çoğu Zaman Kamyonlar İçin Hareket Alanının Giderek Azaldığı Yoğun Nüfuslu Şehir Merkezlerinde Faaliyet Gösteriyor. Hem Sürücü Stresini Azaltmak Hem De Sürücülerin, Yüklerin Ve Diğer Yol Kullanıcılarının Güvenliğini Artırmak Amacıyla Renault Trucks, Şehir İçi Ve Çevresindeki Kullanımlar İçin Ürün Yelpazesini Yeni Güvenlik Özellikleriyle Donatıyor.

1697098478-renault-trucks-e-tech-d-go-rsel-04.jpg

Tutma Kolları Ve Dikiz Aynalarının Konumu, Görüş Açılarını İyileştirecek Şekilde Ayarlanıyor Ve Dar Sokaklarda Sürüşü Kolaylaştırıyor. Aracın Her Tarafına Yerleştirilen Radarlar Ve Kameralar, Gerçek Zamanlı Bilgi Sağlarken Gerekirse Sürücüyü Uyararak Sürüşün Daha Güvenli Ve Kolay Olmasına Katkıda Bulunuyor. 

Ayrıca Otomatik Lastik Basınç Kontrolü, Şeritten Ayrılma Uyarısı, Şerit Takip Sistemi Ve Hız Uyarıları Gibi Özelliklerin Dahil Edilmesi, Yol Güvenliğini Önemli Ölçüde Artırıyor.

Son Olarak, Daha İyi Görüş Ve Güvenli Sürüş İçin Kamyonlar Yeni Dikiz Aynalarıyla Donatılıyor. 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.